Halloweenowe granie

31 października, noc zmarłych, duchów i potworów. To idealny okres, aby sięgnąć po nieco mroczniejsze gry planszowe z naszych kolekcji, korzystając z ogólnych nastrojów i podsyconej z każdej strony wyobraźni.

Biorąc pod uwagę bieżące wydarzenia w naszym kraju, w większość naszych propozycji można grać zarówno samemu jak i w więcej graczy. Polecamy również przygotować dyniowe wypieki i zadbać o odpowiedni klimat w trakcie rozgrywki.

Gloom

Gra idealna na Halloween. Każdy z graczy dostaje do dyspozycji swoją “Rodzinę Adamsów” oraz zestaw kart na rękę. Zadaniem każdego jest doprowadzić do serii niefortunnych zdarzeń, które spotkają każdego członka ich rodziny i kiedy ludzie Ci będą najnieszczęśliwsi, zabić ich, zanim przeciwnicy sprowadzą na nich nieco szczęścia.

Gra jest makabrycznie zabawna, gratka dla miłośników czarnego humoru i grobowych imprez.

Ghost Stories

Kooperacyjna gra planszowa, w której wspólnie z kompanami zmierzymy się z piekielnymi istotami z cmentarza.

Stworze

Dzięki grze Stworze, możemy w ten wyjątkowy dzień wcielić się w postać wyjętą żywcem z mitologii słowiańskiej, stać się tytułowym Stworzem. Gra umożliwi nam interakcję z starodawną wioską, Podgrodziem, nękanie lub wybawianie mieszkańców wsi.

Gra jest bardzo klimatyczna, nawiązuje do wielu dawnych wierzeń naszych przodków i idealnie nadaje się do spędzenia jesiennego wieczoru nad planszówką.

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Klimat Śródziemia nikomu nie jest obcy, a gra Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie, to świetnie zaprojektowana gra typu RPG, która pochłonie nas w Tolkienowskiej przygodzie. Dzięki najnowszej kampanii zatytułowanej “Groza w Dale” możemy zmierzyć się z tym, co czeka nas w nawiedzonym domu. Osobiście nie mogę się doczekać na rozegranie tej kampanii, a jaki dzień jest lepszy na zmierzenie ze zgrozą nawiedzonego domu od Halloween, najstraszniejszego dnia roku?

Powiązane:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.